בית רשימת מוצרים אישית (0)החשבון שליסל קניותקופה

אודות

מי אנחנו? נעים להכיר
חב' האר"י תכשיטי מקובלים מעצבת מייצרת ומשווקת תכשיטים עם היסטוריה ושורשים .....
לכל תכשיט ויצירה יש סיפור, משמעות והרבה ידע.
כל יצירה היא עולם ומלואו, וחשוב לנו שהמשמעות והסיפור יהיו חלק ממך.

חב' האר"י קמה לפני כעשור עם חזון
ורצון לחזק את הזיקה אל המקורות והשורשים שלנו באמצעות עיצוב תכשיטים איכותיים ובעלי משמעות.

איך הכל התחיל?
תכשיטים מהסוג שאנו מעצבים מייצרים וצורפים בעבודת יד, קיימים כבר שנים רבות. בגולה, נהגו אנשי הקהילה לבוא ולהתייעץ עם הרב והוא שלח אותם אל הצורף, כדי שיכין עבורם תכשיט-קמיע מתאים.
 כמעט לכל אחד מאיתנו יש סיפור ששמע מהוריו, תכשיט או קמע שעובר במשפחה, אמונה טפלה , טקס מיוחד, זכרונות שנעים לשמוע מהסבא או הסבתא ואנחנו החלטנו ללקט את הסיפורים מן המסורת, להתחבר לשורשים שלנו.
שנים של למידה ומחקר, כמו גם משיכה אסטתית לתכשיטים היהודיים היחודיים ומלאי המשמעות שגילינו במוזאונים בארץ וברחבי העולם, באוספים מרתקים ובספרים העתיקים של ממשיכי דרכו של האר"י - רבי יצחק לוריא, מגדולי המשפיעים על עולם הקבלה, הביאו אותנו ליצור טבעות מיוחדות על פי הידע שליקטנו.
החברים אהבו את הטבעות וביקשו אותן, חבר הביא חבר, ובהמשך הגיעו בעלי החנויות.
כעת, בתכשיטי האר"י אנו משחזרים ומחזירים את התכשיטים והקמיעות היפים והמקוריים לעם ישראל, אנו מעצבים תכשיטים מודרניים עם נגיעה של פעם, עם המון ידע ופסוקים מן המקורות.
הסטודיו שלנו בתל אביב ויש לנו חנויות משלנו, אנו מפיצים את מוצרינו היחודיים בחנויות נוספות בארץ ובחו"ל.
כל מוצרינו מעוצבים ונצרפים בעבודת יד, בתהליך קפדני, ועוברים בדיקה ואישור. את תכשיטי חמש המתכות אנו צורפים במוצאי שבת של ראש חודש ואלה עוברים את ברכתו של הרב.
אנו מקפידים על תהליכי היצור, חומרי הגלם והגימור, כל תכשיט של האר"י הינו בעל חותמת מקוריות וקראטורה וכמובן תעודת אחריות.


תודות
לאדוננו רבי יצחק, האר"י הקדוש, מגדולי מקובלי הדור שתחת כנפיו אנו חוסים - על ההשראה היומיומית שבזכותה אנו פועלים ויוצרים, על השליחות המיוחדת שנפלה בחלקנו, על האוצר שנגלה בפנינו, על הדרך שנפתחה לכולנו - הדרך לחיים של אושר אהבה ושלמות. תודה לכל אחד מלקוחותינו על הרצון ללכת אחר האוצר, אחר השורשים שלנו ועל הרצון לדעת ולהבין, לקבל וגם לתת
. תודה