בית רשימת מוצרים אישית (0)החשבון שליסל קניותקופה

מן העיתונות

עיתון לאישה, 3.3.2014

לאישה, 3.3.2014

ידיעות חיפה

רומי וקורל - המרוץ למיליון

מגזין רוחניות


רומי וקורל מהמירוץ למליון בצילומים לתכשיטי האר"י

האחיות קיבלו קמפיין עבור מותג "תכשיטי האר"י" ולשם כך התייצבו השבוע ליום צילומים מושקע.
מסתבר שמדובר בסגירת מעגל עבור הבנות, שקיבלו מאביהן לפני תחילת התכנית את תליון "תיקון חוה" אותו רכש מהחנות.
צילום: נהוראי חובב ביטון. לכתבה המלאה לחצו כאן


ונילה סקיי, ערוץ אופנה ויופי ביוטיובכתבה על חנות האר"י בבלוג של ליאן

אמונה דתית ואני לא הולכות יד ביד. אפילו לא ליד. גם לא ברחוב מקביל. ומיסטיקה? הכי רחוק ממני שאפשר.
אבל רק תגידו מילה אחת על עין הרע (טפו טפו טפו) תגלו אישה לא יציבה בעליל. כל הבית מלא בחמסות וזעקות "חמסההההה!!!" נשמעות לכל עבר. כן, משום מה דווקא עניין עין הרע והאמונות הטפלות מחזיק את ההגיון והשפיות שלי כבני ערובה ומסרב לשחרר.
תכשיטי האר"י נגעו בדיוק בנקודה הפסיכית הזו וגררו אותי לניסוי מיסטי רוחני.
חנות קטנה ומוארת ברחוב דיזנגוף 115 מכילה בתוכה עולם שלם של תכשיטים, פרטי יודאיקה, כלי כסף מרשימים וצבעים עזים. הכל באווירת קבלה, מסורת וגם אופנה.

לכתבה המלאה לחצו כאןתכשיטי האר"י, מדונה ואני. הבלוג של גברת קאופמן

לא מזמן, כשבוע לפני ה'סערה הגדולה' של אמצע דצמבר האחרון, חמקנו נועם ואני, לביקור  בעיר העתיקה בירושלים כדי להתנתק ל-24 שעות מהתקופה העמוסה והמלחיצה ביותר שהכרנו עד כה. ביקרנו בכל הרובעים באופן שווה וחשנו ריספקט לכל דת, עדה, מוצא ומין שחלפו על פנינו. אם היה רובע בודהיסטי סביר להניח שגם היינו מדליקים קטורת מתחת לאיזה בודהה מזהב. ככה זה אצלנו, מאמינים בכח שגדול מאיתנו, חושבים שיש אלמנטים במיסטיקה של הדתות שהם מרתקים ביותר אבל לא מתחייבים לקיים שום דת כהלכתה. סבא-רבא שלי שהיה רב בבולגריה וקראו לו 'שבת' וסבא-רבא הפולני שלי שהיה חרדי מחסידות קרלין-סטולין ודאי מתהפכים עכשיו בקברם.
ובכל זאת, היה לי מעניין ביותר לבקר בחנות של 'האר"י - תכשיטי מקובלים', בדיזינגוף 115, אחד מסניפי המותג שנמכר בישראל וברחבי העולם ויוצר מזה עשור תכשיטים המשלבים מרכיבים מהמיסטיקה היהודית, להלן, הקבלה.

אני לא צריכה לספר לכן על המהפך הקבליסטי שעברה הוליווד ובעקבותיה החלק המערבי של הגלובוס ואני יודעת שעד כמה שזה נשמע הזוי וסימבלוי בדרכו המעוותת, שכשחושבים על הקבלה חושבים גם על מדונה, אז אם כבר הזכרתי אותה, אז גם לה יש תכשיט של 'האר"י'

לכתבה המלאה לחצו כאןחמסה עלייך, מדונה. בן הזוג של מדונה בחנות האר"י בריו דה ז'נרו

כשמדובר במדונה המדור מוכן להרחיק עד ברזיל כדי למלא את חובתו הציבורית. קבלו את חזוס לוז בחנות תכשיטים בריו דה ז'נרו, בוחר תליונים עבריים כשרים לו ולמלכה. ומתעניין בטבעת
תוכנית התחקירים של המדור חושפת עבורכם כיצד התחילו השמועות על חתונה בין מדונה לחזוס לוז. בסוף השבוע האחרון הגיע הדוגמן הברזילאי לחנות תכשיטי האר"י בריו דה ז'נרו בברזיל כדי לחפש טבעת לגברת הראשונה של הפופ.

לכתבה המלאה לחצו כאן


מורן טרסוב, גורו אופנה


 

 

 

 

 

 

 

 

לא נמצאו מוצרים בקטגוריה זו.